Dobre Puzzle
Zatrzymaj się na chwilę

Ciesz się chwilą w nowy sposób – kawałek po kawałku.

Rok 2020 był wyzwaniem, ale nauczył nas jednej kluczowej rzeczy – zwalniania. Z dnia na dzień wszyscy musieliśmy się zatrzymać i w tym stanie spowolnienia było coś magicznego i pięknego. Zniknął pośpiech, przyszedł spokój uświadamiając nam jak bardzo potrzebujemy wyciszenia. Wtedy zrozumieliśmy, że chcemy zwalniać częściej i tak narodził się pomysł na Dobre Puzzle.

Puzzle pozwalają się nam wyłączyć i odciąć od gorączki dnia codziennego. W trakcie ich układania skupiamy całą swoją uwagę na każdym kolejnym elemencie. Kawałek po kawałku odpływamy w kierunku błogości i relaksu, zapominając o troskach dnia codziennego.

Puzzle kojarzą nam się z latami 90′, dzieciństwem i czasem dorastania. Bez komórek i scrollowania wall-a  ale z osiedlowym gangiem przyjaciół i rodziną. Czyż nie wszystko było wtedy prostsze? Dlaczego by chociaż na chwilę do tego nie wrócić w nieco innej wersji? Potrafisz to sobie wyobrazić? Słoneczny wieczór, w tle dobra muzyka i zapach cudownych świec, a przed Tobą estetyczna łamigłówka i lampka dobrego wina lub kubek ulubionej herbaty…

Mam nadzieję, że zdołamy zainspirować Cię do zatrzymania się, wyciszenia oraz cieszenia się prostotą życia w zupełnie nowy sposób – w kawałkach.

@DOBREPUZZLE

Let’s get social

Śledź naszą przygodę i dołącz do grona ludzi celebrujących ciszę i spokój w kawałkach. Obserwuj nas, a już nigdy nie przegapisz największych promocji.

dobre puzzle wosk i knot
POSITIVE VIBES ONLY

Dobra nuta

Ważnym elementem w całej układance może być dobra nuta – przygotowaliśmy dla Ciebie kilka playlist idealnie wprowadzających w dobry nastrój.

dobre puzzle wosk i knot
CZYM SĄ DOBRE PUZZLE?

WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Dobre Puzzle to projekt skupiający się na tworzeniu puzzli z ciekawymi i nietypowymi grafikami, w duchu zero waste. Chętnie podejmujemy współprace z lokalnymi artystami, bo kochamy ich twórczość i wierzymy, że znajdzie się dla niej miejsce również w Twoim sercu!

Układanka z puzzli to recepta na zwolnienie, wycieszenie i koncentracje, ale również sposób na cieszenie się prostotą życia w zupełnie nowy sposób – kawałek po kawałku. Dobre Puzzle zapewnią Ci kreatywną zabawę i jednocześnie świetny trening dla Twojego umysłu! Zaproś do wspólnego wysiłku swoich bliskich i spędźcie miłe popołudnie.

Nasze Puzzle są produkowane w Polsce, z dużym naciskiem na jakość. Każdy element jest wykończony w matowy sposób, co pozwala na układanie ich o dowolnej porze dnia jak i przy sztucznym świetle.

Ułożone puzzle są świetnym pomysłem na dekoracje ściany w Twoim domu. Kolorowe elementy z pewnością ożywią wnętrze i przypomną o mile spędzonym czasie. Puzzle możesz włożyć w ramę lub skleić klejem.

Dołącz do Nas na Instagramie!

Świecą Przykładem

Świece Zapachowe

Zapachowe świece są idealnym pomysłem na dopełnienie Twojego czasu spędzonego podczas układania puzzli. Głębokie odprężenie jest na wyciągniecie ręki.

Świece marki @WoskiKnot wykonane z naturalnego wosku sojowego i wyszukanych oraz intensywnych kompozycji zapachowych. Całość jest ręcznie robiona przez specjalistów w swojej dziedzinie – w Wosk I Knot wiedzą o świecach wszystko! Znajdziesz tam całą gamę zapachów od owocowych, lekkich i świeżych, poprzez intensywne , korzenne i ciężkie nuty.

Zobacz wszystkie >

Dobre Puzzle