Naturalne Kadzidła
DOWIEDZ SIĘ

Czym są naturalne kadzidła i dlaczego warto je palić?

Nasze naturalne kadzidła to pęczki ziół obwiązane bawełnianym sznurkiem oraz kawałki drewna – palo santo. Największą zaletą palenia naturalnych kadzideł jest aspekt aromaterapii. Mocne, intrygujące i wyraziste nuty zapachowe wydobywające się z dymu kadzideł szybko wypełnią Twoje wnętrze. Uważa się, że ich zapach usuwa negatywne energię, przywraca spokój, równoważy emocje i pomaga w koncentracji. Z tego właśnie powodu naturalne kadzidła często są wykorzystywane podczas medytacji. Oczyszczające działanie kadzideł ma swoją długą historię. Zwyczaje okadzania rozwijały się w sposób niezależny od siebie w różnych częściach świata i często towarzyszył praktyką religijnym. Przypisuje się im również właściwości prozdrowotne – takie jak łagodzenie objawów przeziębienia, bólu głowy czy stanów zapalnych.

Etyczne Pochodzenie
Wszystkie nasze kadzidła są staranie wyselekcjonowane. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć produktów najwyższej jakości pozyskiwanych wyłącznie w sposób etyczny i świadomy. Kadzidła są w pełni naturalne i nie zawierają żadnych syntetycznych składników. Są zbierane w sposób ręczny, a ich zbiory nie wpływają negatywnie na lokalną faune i flore, co potwierdzone jest restrykcyjnymi certyfikatami SERFOR

Naturalne Kadzidła

Jak wygląda ich prawidłowe palenie?

To naprawdę proste. Chwyć do ręki wybrane przez siebie kadziło i pod kątem 45 stopni podpal jeden z jego końców. Do tego celu najlepiej wykorzystać płomień świecy, zapaliczkę lub zapałki. Utrzymując ciągłość płomienia, odczekaj do momentu, aż zacznie się powoli palić. Zazwyczaj trwa to maksymalnie minutę. Gdy już zobaczysz na swoim kadzidle mały płomień – czas je zgasić, a konkretniej zdmuchnąć. Kadzidło powinno zacząć intensywnie dymić.

Wybierz miejsce, w którym chcesz by kadziło powoli się tliło relaksując Twoje zmysły i oczyszczając Twoją przestrzeń. Możliwe, że po dłuższej chwili zgaśnie samodzielnie. Jeżeli dalej chcesz z niego dalej korzystać odpal je ponownie.  Pamiętaj o zachowaniu takich samych środków bezpieczeństwa jak w przypadku świec. Nigdy nie pozostawiaj odpalonego kadzidła bez nadzoru. Trzymaj z dala od dzieci i zwierząt.

Naturalne Kadziła

Dopasowane Akcesoria

By w pełni móc cieszyć się jakością naturalnych kadzideł przygotowaliśmy dla Ciebie dopasowane akcesoria. Znajdziesz wśród nich długie zapałki w szklanym i tradycyjnym opakowaniu oraz podstawki. Nasze naczynia są zabezpieczone przed kontaktem z wysoką temperaturą oraz powstającym popiołem, chroniąc je przed trwałymi zabrudzeniami.

Bogaty wybór wzorów i kolorów z pewnością pozwoli Ci na dobranie produktu idealnie dopasowanego do Twojego wnętrza.

Sprawdź Wszystkie >>

Znajdź nas na Instagramie