Świece Sojowe DIY
Świece Sojowe DIY

Tworzenie świec nigdy nie było jeszcze tak proste!

Bardzo nam miło, że tworzenie świec sojowych zainteresowało również Ciebie! Z myślą o ich bezproblemowym tworzeniu przygotowaliśmy kompletne zestawy, które zawierają wszystko co będzie Ci potrzebne do stworzenia świecy idealnej. Znajdziesz w nich nie tylko dobrane do siebie szkło, naturalny wosk, knoty i intensywne zapachy, ale przede wszystkim instrukcje, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Dzięki niej cały proces stanie się dziecinnie łatwy!

Robienie świec może być świetną zabawą i idealnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu. Nasze zestawy sprawdzą się również jako prezent. Kto wie,  może dzięki naszym zestawom odkryjesz swoje nowe hobby?

Jeżeli chcesz zmienić swoją przestrzeń w pachnący świecami raj to trafiłeś idealnie! Pamiętaj jednak, że świece sojowe wymagają cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. Jeśli nie uda Ci się stworzyć idealnej świecy za pierwszym razem – nie zniechęcaj się. Spróbuj raz jeszcze! Jeżeli masz jakieś pytania zawsze możesz napisać do nas na Instagramie! Chętnie pomożemy 🙂

Świece Sojowe DIY

DOBÓR NAJLEPSZYCH SKŁADNIKÓW

Chcemy, żeby tworzenie świec było dla Ciebie przyjemnością, dlatego dzielimy się z Tobą tym co najlepsze. W naszych zestawach znajdziesz wyselekcjonowane produkty – dokładnie ten same z których tworzymy nasze świece!

Sercem każdej świecy jest wosk. Ten który wykorzystujemy w naszych świecach jest unikatowy bo w 100% naturalny, wolny od GMO,  w pełni biodegradowalny i zapewniający długi czas palenia. Intensywne zapachy zapewniają unikalne kompozycje zapachowe posiadające certyfikat IFRA potwierdzający najwyższą jakość. Ekologiczne knoty wyprodukowane z niebielonej bawełny, bez ołowiu oraz użycia środków chemicznych. Każdy dostępny u nas produkt jest etycznego pochodzenia i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Będzie nam bardzo miło jeżeli zdecydujesz się wybrać nasz zestaw i podzielić efektami swojej pracy oznaczając nas na Instagramie @woskiknot