Jak Palić Świece Sojową?

Prawidłowe palenie naszych świec sojowych pozwoli nie tylko na wydłużenie ich żywotności, ale również wpłynie pozytywnie na intensywność zapachu! Zastosuj się do poniższych wskazówek i w pełni wykorzystaj walory świec Wosk i Knot!

 1. Gdy już odbierzesz paczkę poczekaj, aż Twoja świeca zbliży się do temperatury pokojowej. Nie odpalaj jej gdy jest zmarznięta.
 2. Zadbaj, żeby przed każdym odpaleniem świecy knot nie był dłuższy niż 0,5 centymetra.
 3. Twoja świeczka spotka płomień pierwszy raz. Pozwól, żeby mogła się nim nacieszyć. Pierwsze palenie powinno trwać minimum 3 godziny lub do czasu pełnego upłynnienia wosku (basen). Zapach świecy powinieneś poczuć po ok. 20 minutach od zapalenia.
 4. Dla osiągnięcia najlepszego efektu zapachowego kolejne wypalania świeczki nie powinno trwać dłużej niż 3 godziny. Płomień najlepiej ugaś specjalnym gasidłem. Zmniejszy on kopcenie i ostry zapach towarzyszący zdmuchnięciu świecy. Nieużywaną świece przykryj wieczkiem dołączonym do zestawu.
 5. Kiedy na dnie zostanie już 1 centymetr wosku czas się pożegnać… Nie pal jej do końca, to już pora na kolejne zakupy ?

Świece trzymaj poza zasięgiem dzieci. Nigdy nie pozostawiaj odpalonej świecy bez nadzoru. Umieść świecę na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni. Trzymaj zapalone świece z dala od przeciągów, wentylatorów sufitowych i wszelkich prądów powietrza. Świeca nie powinna być jednorazowo palona dłużej niż cztery godziny. Ze względów bezpieczeństwa przerwij palenie świecy gdy zostanie w niej mniej niż 1 centymetr wosku.

Kontakt

Masz jakieś pytania?

jak palić świece sojową

Sprawdź nas na Instagramie>>

 • akcesoria do świec czarne
  89,99 
  Akcesoria do Świec Czarne Kochasz świece tak samo jak my? W takim razie niezbędny mogą się okazać akcesoria do świec! Od dziś przygoda ze świecami może stać się prawdziwą przyjemnością. Zestaw akcesoriów pozwala na utrzymanie dobrego stanu świecy, co bezpośrednio przekłada się na wydłużenie czasu ich żywotności oraz utrzymanie pierwotnego [...]
 • zestaw akcesoria do świec złote
  89,99 
  Akcesoria do Świec Złote Kochasz świece tak samo jak my? W takim razie niezbędny mogą się okazać akcesoria do świec! Od dziś przygoda ze świecami może stać się prawdziwą przyjemnością. Zestaw akcesoriów pozwala na utrzymanie dobrego stanu świecy, co bezpośrednio przekłada się na wydłużenie czasu ich żywotności oraz utrzymanie pierwotnego [...]