Jak Palić Woski Zapachowe?

Prawidłowe palenie naszych wosków zapachowych pozwoli nie tylko na wydłużenie ich żywotności, ale również wpłynie pozytywnie na intensywność zapachu! Zastosuj się do poniższych wskazówek i w pełni wykorzystaj walory wosków od Wosk i Knot!

Umieść 1-2 kostki zapachowego wosku sojowego w górnej części kominka.

  • Następnie zapal i umieść bezzapachowy tealight do wnętrza kominka. Już po kilku chwilach pod wpływem temperatury nasze woski zaczynają się topić, a zapach zaczyna roznosić się w Twoim wnętrzu.
  • Pamiętaj! Z paleniem wosków jest tak samo jak ze świecami – nie przenoś rozgrzanych kominków i wosków, nie pal przy oknie, przy materiałach łatwopalnych, a także chroń przed dziećmi i zwierzętami.
  • Gdy po kilku paleniach w kominku wosk straci swoją moc zapachu dorzuć kolejną kostkę lub wymień go na nowy.

To proste! Wystarczy, że zwiększysz lub zmniejszysz porcje wosku dorzucaną do kominka. Dla pomieszczeń do 20 metrów kwadratowych sugerujemy rozpocząć od pojedynczej kostki.

Woski trzymaj poza zasięgiem dzieci. Nigdy nie pozostawiaj odpalonej świecy bez nadzoru. Umieść świecę na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni. Trzymaj zapalone świece z dala od przeciągów, wentylatorów sufitowych i wszelkich prądów powietrza. Świeca nie powinna być jednorazowo palona dłużej niż cztery godziny. Ze względów bezpieczeństwa przerwij palenie świecy gdy zostanie w niej mniej niż 1 centymetr wosku.

Kontakt

Masz jakieś pytania?

jak palić woski zapachowe

Dołącz do nas na Instagramie