|  kontakt@woskiknot.pl

Czas przywitać Wiosnę!

Wiosenne Świece Zapachowe

Marzec to miesiąc, w którym myślimy już o słońcu, dodatnich temperaturach i letnim wypoczynku na świeżym powietrzu. W końcu czas by nadeszła wiosna! Za oknem na razie pogoda nie sprzyja. Dlatego nadchodzimy my! – z nowymi, wiosennymi zapachami świec sojowych 🙂 Chcemy wprowadzić już trochę wiosny do Waszych wnętrz, gdyż każdy ma już chyba dosyć zimowej aury.

 

świeca sojowa WIOSENNE KWIATY

WIOSENNE KWIATY to nic innego jak zapach prawdziwej wiosny! Delikatny lecz zmysłowy aromat tej świecy sojowej pobudzi Twoje zmysły, odpręży, zrelaksuje i wprowadzi trochę świeżości do Twojego wnętrza. Jest to połączenie kwiatów tj: konwalia, hiacynt, tulipany, fiołek i wiele innych wiosennych roślin. Zapach jest bardzo przyjemny i całe szczęście nie pachnie jak odświeżacz do toalet :). Dedykowany do nieco mniejszych pomieszczeń, gdyż nie przytłacza swoją intensywnością. Lecz z drugiej strony nie wyobrażamy sobie, aby był mocniejszy, gdyż wtedy mógłby być męczący. Wiosenne Świece Zapachowe!

 

a może CZERWONY GREJPFRUT?

CZERWONY GREJPFRUT to świeca sojowa dla wszystkich miłośników cytrusów. Jego kwaśno-gorzki zapach jest długotrwały i intensywny. Posiada właściwości odświeżające, a także dodające energii. Ta świeca sojowa postawi Cię na nogi jak niejedno espresso, dzięki czemu Twój dzień stanie się lepszy. Śmiało odnajdzie się w większych pomieszczeniach, gdyż jego zapach niesamowicie roznosi się we wnętrzu.

_______________________________________________________________________

Dostaliśmy od Was już wiele sygnałów, iż nasze nowości przypadły Wam do gustu 🙂 Bardzo się cieszymy, iż możemy tworzyć dla Was świece, które cieszą się znakomitym, pozytywnym odbiorem. Jest to dla nas ogromna motywacja, by rozwijać się dalej. Już teraz możemy Wam zdradzić, iż na przełomie kwietnia pojawi się kolejna miła i pachnąca niespodzianka :). Także warto nas śledzić na instagramie i facebooku 🙂

A teraz wpadaj do naszego e-sklepu i znajdź wyjątkową świecę dla siebie <3

Pozdrawiamy!