|  kontakt@woskiknot.pl

ZAPACHOWE WOSKI SOJOWE

Zapachowe Woski Sojowe

Zapachowe woski sojowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią wiele zapachów w swoim mieszkaniu, nie wydając przy tym za dużo pieniędzy 🙂 Jest to również propozycja dla osób, które najpierw wolą przetestować zapach wosku, a potem zdecydować się na konkretną świecę. Woski występują w różnej postaci – w kształcie czekoladek, kulek, brył, pojedynczych kawałków. My wybraliśmy podzielone już kostki czekolady, dzięki czemu nie trzeba się dużo ubrudzić,
aby cieszyć się pięknym zapachem w swoim wnętrzu. Ilość kostek (średnio 12, waga 50g) starcza naprawdę długo, a koszt jest o wiele niższy niż w przypadku wyboru świecy (o ile posiadacie już kominek do wosków i tealighty). Wszystko spakowaliśmy w papier, a całość trafiła do kartonika. Zero plastiku!

 

INTENSYWNOŚĆ

Korzystając z wosków zapachowych warto również zwrócić uwagę na to, jaką intensywność zapachu chcecie uzyskać. Wrzucając jedną kostkę, zapach będzie delikatny, bardzo przyjemny, subtelny. Dla miłośników mocniejszych aromatów, warto wrzucić już dwie kostki. Pamiętajcie, że wielkość pomieszczenia w którym palimy woski ma również duuże znaczenie na intensywność zapachu. Niektórzy z Was pewnie pokuszą się o wrzucenie nawet 3 kostek, o ile posiadają głęboki kominek :). Pewnie! Należy również pamiętać, że każda świeca, czy wosk posiadają różną intensywność – niektóre są słabsze, mniej wyczuwalne, a niektóre bardzo mocne i aromatyczne.

 

TEALIGHTY SOJOWE

Wybierając zapachowe woski sojowe, warto również zwrócić uwagę na tealighty. Wszyscy doskonale znamy te zwykłe, parafinowe dostępne w sieciówkach.
W naszym e-sklepie znajdziecie również sojowe podgrzewacze. Jeden zestaw zawiera osiem sztuk ręcznie wykonanych, ekologicznych tealightów. Wybierając je, dbacie o swoje zdrowie, gdyż wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych substancji podczas palenia. Możecie je również wykorzystać podczas romantycznego wieczoru we dwoje, a zapewniamy, że dodadzą magicznego klimatu.

Już teraz wpadaj na naszą stronę www.woskiknot.pl i znajdź idealny zapachowy wosk sojowy dla siebie 🙂

Śledź nas również na instagramie i facebooku!

Pozdrawiamy!